Logotyp -
Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego - Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO

Ruszyła rejestracja na II warsztaty ekologiczne dla grupy wiekowej 60 + dla mieszkańców gminy Krasne (30 osób) w ramach projektu “Czyste powietrze, a eko gospodarowanie”.

Opublikowano 2024-06-03
Kategoria: Aktualności, Warsztaty

Szanowni Państwo,

ruszyła rejestracja na II warsztaty ekologiczne dla grupy wiekowej 60+ dla mieszkańców gminy Krasne (30 osób) w ramach projektu “Czyste powietrze, a eko gospodarowanie”.


Poniżej link do rejestracji (decyduje kolejność zgłoszeń) oraz dokumenty, które trzeba wydrukować, podpisać i dostarczyć w dniu warsztatów do organizatorów:

Formularz zgłoszeniowy na II Warsztaty pt. „CZYSTE POWIETRZE, A EKO GOSPODAROWANIE” do projektu realizowanego przez Stowarzyszenia Ekoprzestrzeń Ekologia Rozwój Przestrzeń oraz Kobiety Karpat w ramach RZĄDOWEGO PROGRAMU Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO NA LATA 2021-2030. Tytuł zadania publicznego „CZYSTE POWIETRZE, A EKO GOSPODAROWANIE”

  1. Formularz zgłoszeniowy
  2. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku
  3. Klauzula RODO
    Informacja o zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie przesłana drogą mailową. Warsztaty odbędą się 10.06.2024 r. od godz. 15:00 – do 19:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece w Krasnem 36-007 Krasne 743
Czyste powietrze, a EKO gospodarowanie