Logotyp -
Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego - Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO

Zapraszamy na konferencję podsumowującą

Opublikowano 2024-06-13
Kategoria: Aktualności

Serdecznie zapraszamy na konferencję podsumowującą wiedzę i doświadczenia uzyskane podczas realizacji projektu „Czyste powietrze, a EKO gospodarowanie”. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca w Miejskim Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim. Konferencja jest organizowana przez Stowarzyszenie Kobiety Karpat we współpracy ze Stowarzyszeniem EkoPrzestrzeń Ekologia-Rozwój-Przestrzeń.

Na uczestników czeka prelekcja zatytułowana „Czyste powietrze, a EKO gospodarowanie… Rolnictwo ekologiczne. Znaczenie pszczół”. W panelach dyskusyjnych poruszone zostaną kwestie takie jak wpływ zanieczyszczeń na zdrowie, zmiany klimatyczne oraz możliwości adaptacji do nich, energia odnawialna oraz sposoby oszczędzania zasobów naturalnych z dbałością o środowisko.

Serdecznie zapraszamy do zgłębiania tematyki ekologii. Rejestracja uczestników wydarzenia rozpocznie się 15 czerwca, w sobotę, o godzinie 16:00. Z niecierpliwością czekamy na Państwa. Zapewniamy poczęstunek oraz materiały konferencyjne dla uczestników.

Projekt „Czyste powietrze, a EKO gospodarowanie” koncentruje się na promowaniu świadomego i ekologicznego zarządzania zasobami naturalnymi. Dzięki działaniom edukacyjnym i praktycznym inicjatywom udało nam się dotrzeć do różnych grup wiekowych w powiecie rzeszowskim, uświadamiając ich o problematyce ochrony środowiska. Wszyscy uczestnicy projektu zadeklarowali zaangażowanie w dalsze działania na rzecz ochrony środowiska i promocji zrównoważonego rozwoju.

Projekt został dofinansowany ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

#KomitetdoSprawPożytkuPublicznego

#NOWEFIO

Czyste powietrze, a EKO gospodarowanie